فهرست بستن

راهنمای درج آگهی

 

برای شروع همکاری چند گام بزرگ بایستی برداشته شود:

گام اول: مشاوره

در ابتدا پیشنهاد می کنیم با واحد فروش کلام روز تماس گرفته تا مشاور مربوطه، طی آموزش هایی که از سوی شرکت برای شما در نظرگرفته شده است و همچنین در کنار دانش و تجربه شما یک نتیجه ثمربخش را به ارمغان آورید.

هدف ما ایجاد یک ارتباط موثر بین شما و مخاطبان هدفتان است، که با همیاری شما به آن مهم خواهیم رسید.

گام دوم: عقد قرارداد

در فرم قرارداد کلیه نکاتی که لازم است شما بدان احاطه پیدا کنید به صورت شفاف در بندهای مختلف ذکر گردیده اند. در قرارداد زمان چاپ آگهی ، قطع آگهی ، تیراژ ، نوع اسناد مالی دریافتی ، شماره پروانه فعالیت مجموعه شما و همه ی آنچه که ما متعهد به انجام آن هستیم آورده شده است. قرارداد در دو نسخه تهیه و تنظیم گردیده و بایستی یک نسخه از آن در اختیار شما قرارگیرد. لطفا از قبول قرارداد بدون مهر کلام روز خودداری فرمایید.

گام سوم: طراحی

در این گام چنانچه تمایل دارید که آگهی شما توسط طراحان مجرب کلام روز طراحی گردد، یک فرم مشخصات طراحی در اختیارتان قرار می گیرد تا خواسته خود نسبت به طراحی مورد نظرتان با کمک و راهنمایی مشاور شما تنظیم گردد.

چنانچه طراحی توسط طراح مجموعه خودتان صورت می پذیرد:

  1.  بایستی فایل در قالب psd و یا tif تحویل گردد.
  2.  رزولوشن طرح 300 dpi باشد.
  3.  ضوابط اخلاقی و مقررات قانونی کشور در آن رعایت شده باشد.

لینک و توضیحات کامل آن در بخش قوانین عمومی انتشار آگهی در سایت آمده است. در صورت داشتن سوال و یا ابهام در مورد قوانین، می توانید توضیح بیشتر را از مشاورین ما بخواهید.

گام چهارم: زمانبندی

زمان پخش مجلات در ماه اول هر فصل خواهد بود. (تیر – مهر- دی – فروردین)

گام پنجم: دریافت نمونه چاپ شده

بعد از پخش می توانید از مشاور خود مجلات چاپ شده ای که آگهی شما در آن قرار دارد را بخواهید وی موظف است پس از چاپ آن را برای شما ارسال نماید.